SUSISIEKITE SU MUMIS:
el.paštu: info@panoramatravel.lt
tel.: +370 5 2618726

Lėktuvų bilietai

Lėktuvų bilietai internetu

Lėktuvų bilietai internetu ypač paprastai rezervuojami naudojant KelioniuPanorama.lt avia bilietų paieškos ir rezervacijos sistemą. Sistema veikia labai paprastai. Jums tereikia įvesti kelionės tikslą, laiką ir kiek asmenų skrenda. Paieškos rezultatus pateiksime vos per 1 minutę! Lėktuvų bilietų ieškoma per specialias avia bilietų rezervavimo sistemų duomenų bazes, todėl rezultatai tikslūs ir patikimi. Lėktuvų bilietai rezervuojami pasirinkus kainą. Mūsų darbuotojai tai padaro po to, kai suvedami keliautojų asmeniniai duomenys. Bilietas atsiunčiamas el. paštu. Jį galite atsispausdinti būdami bet kur, kur tik yra internetas ir spausdintuvas.

Elektroniniai lėktuvų bilietai – tai paprastas ir efektyvus būdas keliauti.

Pigūs skrydžiai iš Vilniaus ir Kauno

Pigūs skrydžiai į Europą, Ameriką, Aziją leis Jums nukeliauti ten, kur tik norite. O mes padėsime juos surasti ir rezervuoti. Ar žinote, kad Lietuvoje veikia dvi pigių skrydžių bendrovės – Ryanair ir Wizzair.

Jų siūlomi pigūs skrydžiai yra labai lengvai rezervuojami per mūsų sistemą. Tai galite padaryti lygiai taip pat, kaip ir užsakydami reguliarių oro linijų skrydžius. Pigūs skrydžiai atveria galimybes nuskristi į daugiau kaip 15 Europos šalių be persėdimų. Ryanair keleivius skraidina iš Vilniaus ir Kauno oro uostų, Wizzair – tik iš Vilniaus.

Populiariausios šalys, į kurias parduodami pigūs skrydžiai – Norvegija, Didžioji Britanija, Airija, Graikija, Ispanija, Vokietija, Italija ir kitos šalys. Į kaimynines šalis Latviją ir Estiją skraidina tradicinės oro linijos, kurios taip pat kartais pasiūlo labai patrauklių skrydžių kainų ir nuolaidų.

Atminkite, kad pigūs skrydžiai rezervuojami iš anksto. Todėl jei norite skristi pigiau, įsigykite pigių skrydžių bilietus bent prieš mėnesį iki kelionės, nes paskutiniu momentu kainos gali būti ne tokios patrauklios.

Turite klausimų dėl rezervacijos, arba norite pagalbos rezervuojant lėktuvų bilietus, susisiekite su mumis telefonais +370 5 261 8726 arba +370 694 27447, taip pat el. paštu info@panoramatravel.lt. Darbo laikas I-V 09:30 – 18:00 val.

Nuoširdžiai Jūsų,

UAB „Kelionių panorama“ kolektyvas.

Apie mus

UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi.

Susisiekite su mumis

Vingrių g. 5b, LT-01141, Vilnius +370 5 2618726
I-V 8:30-18:00, VI-VII nedirbame

Naudinga informacija